Paracord bileklik

Paracord Bileklik Yapımı

Selamlar dostlarım bu gün sizlere paraşüt bileklik yani paracord bileklik yapımını göstermeye çalışacağım. Paracord ipini nerede bulurum diye soranlar için bu ipi konfeksiyonculardan veya asker botları gibi botların bağcıklarını kullanabilirsiniz.

Paracord Bileklik

ipleri paralal olacak şekilde ayarlıyoruz ve beyaz ip altta kalacak ve kahverengiyi soldan sağa çekip alta alıyoruz aşağıdaki gibi bir görüntü oluşacak sizde de.

Paracord Bileklik

 

Daha sonrasında ise alttaki beyazımızı üstüne sarıyoruz sardıktan sonra tekrar beyaz ipimizi alıyoruz etrafından dolaştırıyoruz ve üst tarafta bir parmak boşluk oluşması gerekmekte.  Kahverengi ipimizi alttan alıyoruz ve hemen bunu sarıyoruz.

 

Bunu bu şekilde sardıktan sonra uzun iplerini çekiyoruz daha sonra beyaz ipimizi sağa çekip alttan alıyoruz alttaki görüntüdeki gibi olmasına özen gösteriyoruz.

 

Paracord Bileklik

 

 

Daha sonrasında ise aynı işlemleri tekrarlayarak istediğiniz boyuta kadar getiriyorsunuz. Daha sonrasında ise ipleri kesip ateş yardımı ile mühürlüyoruz açılmaması için daha sonrasında ise baş taraftan bıraktığımız boşluğa geçiriyoruz.

 

 

Paracord Bileklik

 

 

Sizlerde bu şekilde yapılmış el emeği ürünlerinizi satabileceğinizi biliyor muydunuz ? El emeği ürünlerinizi ücretsiz üye olarak ücretsiz ilan vererek sadece www.elemegi.com adresinden satabilirsiniz.

Paracord Bileklik Yapımı video

 

 

Bir sonraki serüvende görüşünceye dek esen kalın mutlu kalın.. 

Miyuki bileklik örme teknikleri için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Paracord Bileklik Yapımı

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir